MÜSLÜMANLARI KARALAMAYA KALKIŞMAYIN GAFİLLERFransa’da bir ahlaksızlık organı ve bizim sevgili PEYGAMBERİMİZ HABİBULLAH’ı en utanmazca şekilde tahkir etmeyi marifet sanan bir dergiye baskın yapılmış ve o utanmazlıkların faillerinden bazıları hayatını kaybetmiş.
 
Bu haberi duyunca derhal kendime bazı sualler sormaya başladım.
Evvela dedim ki,böyle bir saldırıyı onaylıyor musun  Ünal ? Asla ve asla.
Devam ettim sorularıma.
Bu şer yuvasında ölenlere bir merhamet duydun mu?Maalesef hayır.
Bu sapık küfür erbabı artık bendeki toleransı artık tüketti. Böyle bir saldırının Müslümanlığa bir faydası var mı ?Kesinlikle hayır.
Bir terör örgütü,velev Müslüman kesimle irtibatlı olsa,Müslümanlığa zarar verecek bir davranış içine girecek kadar düşüncesiz ve sorumsuz olabilir mi ?Hayır;
öngörüsü en zayıf Müslüman bile,islamofobinin zirve yaptığı şu günlerde,islam adını lekeleyecek bir davranış içine girmek budalalığını gösterebilir mi ?Kesinlikle hayır.

Hiçbir küfür erbabı Müslümanları bu kadar gafil sanmasın.Bir Müslüman islama karşı olan planlı yok etme faaliyetine çanak tutacak budalalıkların faili olabilir mi ?En aklı kıt kafir bile ,bunun mümkün olamayacağını idrak edebilir.
 
-O halde bu hareketin failleri kimler olabilir ?Soruyu sorduğum anda kafamda da şimşek çaktı.Böyle bir denaatin faili,en ufak bir kuşku yok ki,İSLAMIN ALEYHİNE YAPILAN TERTİPLER VE ZULÜMLERDEN FAYDA GÖREN VE BU ZULÜMLERE BİR KILIF HAZIRLAMAK İSTEYEN ŞEREFSİZLERDEN BAŞKA KİM OLABİLİR Kİ ?Bugün başta Almanya olmak üzere Müslümanları ortadan kaldırmak isteyen AB ülkeleri ve İSRAİL HÜKÜMETİNİN TERÖR ORGANI MOSSAD ve daha başka hainlerden daha fazla İSLAMI YOK ETMEYE ÇALIŞAN VE BUNUN İÇİN SON DERECE PLANLI HAREKET EDEN VE MÜSLÜMANLARI TERÖRİST OLARAK LANSE ETMEK İSTEYEN KİMLER VA Kİ ?Aziz Müslümanlar, Amerika’daki ikiz kuleler olayını unutmayın. O olayı da Müslümanlara mal etmek istediler amma, o cinayetlerin lalettayin bir terör örgütü tarafından planlanamayacağı ve olayın gerçek faillerinin kim oldukları neredeyse ayan, beyan ortaya çıktı.
Netekim, bu saydıklarım bir anda hep bir ağızdan havlamaya başladılar. Hele bir tanesi var ki, sanki çocukluğu ve gençliğine geçirdiği komünist rejimde kendisine BASIN HÜRRİYETİNİN ne olduğu öğretilmiş gibi, bu saldırıyı basın özgürlüğüne saldırı olarak vasıfladı. Komünistler öğretmedi amma ,ben kendisine biraz bilgi vereyim. Basın özgürlüğü milyarlarca kişinin İNANÇ HÜRRİYETİNE ve GÖZLERİNDEN SAKINDIKLARI SEVGİLİ PEYGAMBERLERİNE PERVASIZCA SALDIRMAK DEĞİLDİR. O gafil, DİN AFYONDUR şeklindeki alçakça inanışa sahip bir ortamda yetiştiği için, DİNİ İNANCIN NE OLDUĞUNDAN DA TABİİ Kİ HABERDAR DEĞİLDİR.
 
-Kısaca ifade etmem gerekirse AZİZ MÜSLÜMANLAR, BU BUDALALIĞI ASLA DİN KARDEŞLERİMİZE MAL ETMEK MÜMKÜN DEĞİLDİR. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Biz herşeye rağmen soğukkanlılığımızı muhafaza edelim ve MUHTEŞEM KİTABIMIZIN hemen, hemen her AYET-İ KERİMESİNDE bize emrolunduğu üzere, sadece HAYRA VE BARIŞA YÖNELİK TUTUMLARIMIZI ASLA DEĞİŞTİRMEYELİM. Aksi halde RABBİMİZDEN RAHMET, PEYGAMBERİMİZDEN ŞEFAAT BEKLEYEMEYİZ.
 
Ünal Somuncuoğlu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş