HAVLAMANIZA GEREK YOK NE KÖPEK OLDUĞUNUZU BU MİLLET İYİ BİLİYOR               HAVLAMANIZA GEREK YOK 
NE KÖPEK OLDUĞUNUZU BU MİLLET İYİ BİLİYOR

 
Evet, bu millet sizleri çok iyi tanıyor rezil mahluklar. Kiminiz ittihat ve terakki artığı iktidar özürlü bir partinin başında, kiminiz milliyetçi bir partinin, partinin umdelerinden bile haberi olmayan bir şaşkın olarak başında, kiminiz bu milleti yıllarca sömürerek servetine servet katan işletmelerin başında, kiminiz haram üzerine kurulu bir başka işletmenin (bir ermeninin yanında hamalken, tehcir olayından sonra onun mallarına el koyan birinin kurduğu işletme)damadı olarak bir nifak kuruluşunun başında(onlara da sağolsun İshak Alaton isimli vatandaşımız gereken dersi çok iyi verdi), hain istismarlarınıza set çekildiği için, alıyorsunuz sazı elinize, başlıyorsunuz iğrenç tezviratlarla nefretinizi kusmaya. Lakin hiç merak etmeyin bu millet sizleri çok iyi tanıyor ve bazı gafiller dışında, hiçbir iftira ve palavranıza inanmıyor.
-Melek sineması,gezi olayları balonları fos çıktı, şimdi yeni bir dalavereye sarıldınız. BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ. Basın özgürlüğü aslında sizlerin umurunda bile olmaz. Lakin ne zamanki yurt dışındaki lider köpekler havlamaya başlar, sizde bu koroya hemen iştirak edersiniz. Siz de çok iyi bilirsiniz ki, Bu ülkede son on yılda hiçbir baskı uygulanmamaktadır. Bu ülkede Cumhurbaşkanına, Baş Bakana basın yolu ile ağır hakaretler edildiği halde, utanmazlar daha hala basına baskı uygulandığından söz edebiliyorlar.
-Oysa, bu şerefsizler de çok iyi bilmektedirler ki, halen yurt dışında çöreklenmiş CİA ve MOSSAD ajanı bir yılan ve çetesi, ülkenin önemli sayıda görsel ve yazılı medya kuruluşlarına sahip bulunmakta ve yasa dışı yollarla silahlı ve silahsız Türk bürokrasisini ve dolayısıyla ülke yönetimini ele geçirmeyi hedeflemişlerdir. Bu hain plan ve uygulamanın önüne geçmek, sadece Türk Hükümetinin değil, topyekun Türk milletinin görevidir. Halen başlatılıp, devam ettirilen adli hareketler, bu hain planın bozulmasını amaçlamaktadır. Buna BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜN İHLALİ damgasını vurmak isteyen hainler, mahut çetenin yandaşları ve onların gayrimeşru iktidar teşebbüslerinden menfaat bekleyenlerden başkası değildir.
-Çete reisinin çöreklendiği ülkede (ABD)bir kanun vardır. Kanunun adı SELF DEFENSE OF THE DEMOCRACY, yani DEMOKRASİNİN MEŞRU MÜDAFAASIDIR. Bu kanun, işte bugün ülkemizde sahnelenen hainliklerin, Amerika’da sahnelenmesini önlemeye matuf bir yasadır. Bu yasa ile Amerika demokrasisini emniyet altına alırken, ülkemizdeki demokrasinin altını oyan şerefsizler, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ kalkanı ardına sığınamazlar. Buna hiçbir demokrasi izin vermez ve vermemelidir. Ucuz menfaatleriniz uğruna bu milleti, bu milletin DEVLETİNİ, bu milletin bütün gücüyle koruduğu demokrasiyi yıkamayacaksınız şerefsizler. Bire kadar kırılsak bile, sizleri o karanlık günlere kavuşturmayacağız. Yurt dışındaki efendileriniz, tarih boyunca bunu defalarca denediler amma başaramadılar. Onlar belki sizden daha iyi öğrendiler amma, siz,bir avuç menfaat kumkuması, sizler hala bu milletin gücünü öğrenemediniz. Ben CİA ve MOSSADO kuklası gibi beddua etmeyi bilmem, ama sizleri YÜCE RABBİME şikayet etmeyi bilirim.

Ünal SOMUNCUOĞLU

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş