ZÜLF-Ü YARE Mİ DOKUNDU?

 

Bir takım it güruhu değerli bilim adamımız ve Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali ERBAŞ’ın Cuma Hutbesi nedeniyle havlamışlar. Neden mi? Çünkü Diyanet işleri Başkanımız o hutbesinde, zina ve eşcinselliğin günah olduğunu ve bir Müslümanın asla böyle bir günah işlememesi gerektiğini ifade etmiş.

Ne oldu ulan? Zülf-ü yâre mi dokundu? Yoksa bu mesajı kişisel olarak mı algıladınız? Şahsınıza yapılan bir hakaret olarak mı düşündünüz? Yoksa, yakın çevrenizin tenkide uğradığını mı sandınız?

Behey ahlak düşkünü imansız şerefsizler! Diyanet işleri Başkanımızın bu hutbesi, doğrudan, doğruya KURAN-I MÜBİN de sayılan bir günahın açıklanmasından ibaret idi. Bu açıklamayı yapmak ta, o kişinin hem bir Müslüman ve hem de bir din görevlisi olarak en başta gelen görevidir.

Sizler sanırım, Lut kavminden haberdar değilsiniz. Ya da iblisin uşakları olarak bundan tamamen haberdarsınız da, şeytani misyonunuz nedeniyle, bu şekilde havladınız. Bu savunduğunuz fiiller, bir toplumun yozlaşması ve inkıraza uğraması için, sosyal bir kanser hastalığıdır. Bu utanmazca fiiller, Siyonistler tarafından bir hak gibi gösterilmekte ve teşvik edilmektedir. Çünkü o alçaklar iblisin baş uşakları ve insanlığın da baş düşmanıdırlar. Sizler bu alçakça faaliyetin hangi bölümünde görevlisiniz acaba?

Bir de demişsiniz ki, ( BU SES ORTAÇAĞDAN GELEN BİR SESTİR VE LAİKLİĞE AYKIDIRIR.) Evet bu ses insanlığın hayvanlaştığı ortaçağda duyuldu ve kıyamete kadar da duyulacaktır EVVELALLAH. Bu ses insanların hayvanlaştığı bir dönemde, insana, insan olduğunu hatırlatmak için bir rahmet olarak duyuldu ve kıyamete kadar da duyulacaktır EVVELALLAH.

Laikliğe gelince; acaba sizler LAİCİSME ve LAİCİTE arasındaki farkı biliyor musunuz? Yoksa sizin anladığınız laiklik, zina ve eşcinselliğin korunmasına matufen uydurulmuş bir kavram mıdır? Söyleyin bakalım siz kimsiniz? Söyleyin ki, insanlık düşmanlarının hangi kesiminden olduğunuzu anlayalım.

Ünal SOMUNCUOĞLU

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş