İSLAMİYET DÜŞMANLARI

Libya’da Amerikan Büyükelçisi ve üç Amerikalı Diplomat vahşice katledildi.

Bu alçaklığı yapanların bugünkü Libya yönetimine prestij kaybettirmek ve sapık liderleri Kaddafi’nin intikamını almak amacını güttükleri şüphesizdir.

Ne var ki, bu gibi rezillikler , aklı başında insanların gerçeği görmelerini engelleyemeyeceği gibi İslamiyet aleyhine işlenmiş te en büyük suçtur.

Bu gibi suçlar, fermada bekleyen İslamiyet düşmanı köpeklere çanak açmaktan başka hiçbir işe yaramaz.Kaldı ki , bir Müslüman hiçbir günahı olmayan kimseleri ne öldürebilir ve ne de bu gibi katilleri, tasvip edebilir.Muhteşem kitabımız KUR’ANI KERİM  bunu neşreden ayet-i kerimelerle doludur.

Bu gafiller o kadar cesur ve İslamiyete bu kadar bağlı iseler , İslamiyete ve sevgili Peygamberimize dil uzatan alçakların ve o utanmazca filmi çeken şerefsizlerin ve KUR’ANI KERİMİ yakmaya teşebbüs eden ,sözde din adamı sapığın peşine düşsünler.Yoksa, İslamiyet aleyhine hiçbir söz ve eylemi bulunmayan masum kimseleri öldürmek bir çözüm değil,sadece çözümsüzlük getirir.Bütün temennim,bugünkü Libya yönetiminde bulunan sevgili kardeşlerimizin bu sapıkları bir an önce ele geçirip adalete teslim etmeleridir.Bunda elde edecekleri başarı hem Libya’da ve hem de İslamiyete büyük bir hizmet olacaktır.

 Av.Ünal SOMUNCUOĞLU

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş